דלתא גליל חתמה על הסכם לרכישת חברת ההלבשה התחתונה הדיגיטלית Bare Necessities

25 Aug. 2020

דלתא גליל חתמה על הסכם לרכישת חברת ההלבשה התחתונה הדיגיטלית Bare Necessities מענקית הקמעונאות וולמארט

  • רכישת Bare Necessities שהינה חברה מובילה בהלבשה תחתונה דיגיטלית תחזק את נוכחות ה–online של דלתא בארה"ב
  • הרכישה צפויה להיסגר בשבועות הקרובים ולתרום לרווחיות של דלתא בשנה הבאה

קיסריה, 24 באוגוסט 2020

 דלתא גליל תעשיות בע"מ (DELTA/בורסת תל אביב, DELTY.PK/OTCQX), יצרנית בינלאומית ומשווקת של מוצרי הלבשה תחתונה, מוצרי הלבשה עליונה ממותגת; ויצרנית עבור חברות מובילות של מוצרים לגברים, נשים, גרביים, הלבשת ילדים, פנאי והלבשת Activewear, חתמה היום על רכישת הרשת הקמעונאית המקוונת להלבשה תחתונה  Bare Necessities  מרשת וולמארט. העסקה צפויה להיסגר בשבועות הקרובים ולתרום לרווחיות דלתא בשנה הבאה. 

אייזיק דבאח, מנכ"ל דלתא: "עסקה זו משקפת את אסטרטגית הצמיחה שלנו הכוללת גיוון של ערוצי ההפצה של דלתא. בעידן בו המרחב הדיגיטלי הינו המגזר הצומח ביותר בתעשייה שלנו, אנו שמחים לרכוש חברה מובילה המתמחה במכירות אונליין של הלבשה תחתונה. Bare Necessities יכולה לשפר באופן משמעותי את נוכחותה של דלתא גליל בעולם הדיגיטלי, כאשר אנו ממשיכים במגמת הצמיחה המקוונת שלנו. אני מצפה לשתף פעולה עם ההנהלה הבכירה של Bare Necessities, על-מנת להשיג צמיחה חזקה ורווחית.

Bare Necessities הוקמה בשנת 1998, באדיסון ניו-ג'רזי, ומציעה כיום יותר מ -160 מותגים ו-6,400 סגנונות של הלבשה אינטימית, בגדי ים לנשים, מחטבים, הלבשה תחתונה סקסית, פיג'מות, גרביונים ומוצרים נוספים. החברה ידועה במומחיותה ובמגוון הרחב של מוצריה המותאמים לכל מידה. באתר האינטרנט של Bare Necessities ניתן לרכוש את מותגי  Wacoal, Chantelle, SPANX, Calvin Klein ו- Miracleuit וכן קולקציות בלעדיות הכוללות את מותגי הבית של Birdsong ו- Camio Mio. בעקבות העסקה, תציע החברה באתר גם מותגים של דלתא גליל עצמה.